o mnie

Wojciech Gorczyca - konsultant zarządzania, coach i facylitator.

opracowuję i wdrażam strategie rozwojowe instytucji i przedsiębiorstw. Facylituję warsztaty diagnostyczne i projektujące. Prowadzę szkolenia, treningi rozwojowe i interpersonalne oraz team i executive coaching.

od wielu lat jestem członkiem zespołu poradni psychologicznej Sensity, ośrodka specjalizującego się w rozwoju osobistym oraz wsparciu kryzysowym i transformacyjnym.

przez kilkanaście lat osobiście kierowałem organizacjami z dużymi (100 - 300 osób) zespołami pracowników. Stworzyłem autorskie narzędzia zarządzania współpracą i dialogiem.

w latach 2011-2017 bylem dyrektorem naczelnym TR Warszawa. Wcześniej pełniłem funkcje dyrektora Fundacji Muzeum Wojciecha Weissa, wicedyrektora Muzeum Narodowego w Krakowie oraz Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie. Pracowałem jako konsultant w międzynarodowej agencji Hill+Knowlton Strategies.

w 2010 r. Prezydent Miasta Krakowa powołał mnie do Konwentu ds. Strategii Rozwoju Kultury w Krakowie. Jestem członkiem komitetów sterujących programów finansowych i inwestycyjnych, m.in. MKiDN i samorządowych.